Sıkça Sorulan Sorular | Gimel
Loading...

Sıkça Sorulan Sorular

Gimel’i diğer promosyon firmlarından ayrı tutan özellikleri nedir?

Gimel ’in en büyük farkı promosyon sektöründeki 30 yıllık tecrübesi ile güvenilir ve işine hâkim olmasıdır. Hem çok çeşitli ürün gamına hem de fiyat ve kalite avantajına sahiptir. Genç ve dinamik ekibi sayesinde esnek olması ve müşterilerine özel projeler hazırlayabilme kabiliyeti ön plana çıkmaktadır. Her sene uzak doğu ve Avrupa fuarlarına giderek, trendleri yakından takip etmektedir. Ayrıca Gimel, İsviçre Premec kalemleri ve İtalyan Moleskine markasının Türkiye distribütörüdür.

Hangi promosyon ürünlerini tedarik edebiliyorsunuz?

Gimel olarak, promosyon çantadan ofis ürünlerine, teknolojik ürünlerden ekolojik ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazemiz var. Katalog ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Katalogdaki ürünler haricindeki birçok farklı ürünü de yelpazemizde bulundurup, teknik olarak mümkünse üretme esnekliğine sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Sipariş verilen promosyon ürününün teslimatı kaç gün sürüyor?

Sipariş verilen promosyon ürünü eğer stoklarımızda ise 1 ila 5 gün içinde ‘‘logo baskılı’’ olarak teslim edebiliyoruz. Eğer Türkiye üretimi ise yaklaşık 15-30 gün, uzak doğu üretimi ise uçak teslimatı 30-40 gün, gemi teslimatı ise 90 gün sürebilmektedir.

Minimum sipariş adediniz nedir?

Gimel ’de minimum sipariş kısıtlaması bulunmamaktadır. Teknik olarak mümkün olduğu sürece bir adet bile logo baskılı promosyon ürünü üretebiliyoruz. Gimel olarak bizi diğer markalardan ayıran özelliklerden biri de müşterilerimizin promosyon ihtiyaçlarına herhangi bir kısıtlama olmaksızın cevap verebilmemiz.

Logosuz ürün siparişi de verilebiliyor mu?

Müşterilerimizin büyük bölümü teslim alacağı ürünleri logolu olarak istiyorlar fakat tabi ki her ürünü logosuz olarak da sipariş edebilirsiniz.

Her ürüne logo basılabilir mi?

Binlerce farklı ürüne logo basabilecek, birçok baskı tekniği kullanmaktayız. Gimel olarak baskı teknolojilerini de çok yakından takip eden bir firmayız. Teknik olarak baskıya elverişli olan her ürüne logo basabiliyoruz.

Grafik departmanınız bulunuyor mu?

Evet, Gimel bünyesinde bir grafik departmanımız bulunmaktadır. Grafik departmanımız sayesinde seçeceğiniz ürünleri, sipariş öncesinde de logonuz eklenmiş şekilde görmeniz mümkün oluyor.

Sipariş onayından önce veya sonra numune görebilir miyim?

Sipariş onayından sonra mutlaka final üretim numunesi gösterilir ve onayınız ile üretime girilir. Talebiniz doğrultusunda, sipariş onayından önce de numune görmeniz mümkündür.

Fiyat teklifine teslimat da dahil midir?

Tekliflere, İstanbul depo teslimatı dahildir. Eğer İstanbul hariç farklı bir teslimat yeri istiyorsanız; Türkiye içi teslimatı ve dünyadaki birçok ülkeye Gimel olarak ihracat yapabiliriz.

Gimel’in showroomu var mı?

Evet, var. Yüzlerce farklı promosyon ürününün bulunduğu Beşiktaş, İstanbul’daki showroomumuzda sizi misafir etmekten memnuniyet duyarız! Telefon veya e-mail ile randevu alabilirsiniz.