Sıkça Sorulan Sorular | Gimel
Loading...

Sıkça Sorulan Sorular

Gimel’i diğer promosyon firmlarından ayrı tutan özellikleri nedir?

Gimel’in en büyük farkı; 28 yıllık promosyon sektöründeki tecrübesi ile güvenilir olması, genç ve dinamik ekipten oluşup hızlı ve esnek bir firma olması, müşterilerine özel projeler hazırlaması, her sene uzak doğu ve avrupaya fuarlara giderek promosyondaki en büyük yenilikleri müşterilerine sunmasıdır. Gimel ayrıca İsviçre Premec kalemi ve İtalyan Moleskine markasının Türkiye distribütörüdür.

Hangi promosyon ürünlerini tedarik edebiliyorsunuz?

Gimel olarak promosyon çanta, kalem, ofis ürünleri, promosyon matbaa ürünleri, plastik ürünler,teknolojik ürünler gibi binlerce farklı ürünü temin edebiliyoruz. Katalog ürünlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gimel’e talep edilen bir promosyon ürünü için ne kadar sürede geri dönüş yapıyorsunuz?

Firmamızdan talep ettiğiniz bir ürün için aynı gün veya maksimum 2 gün içinde geri dönüş sağlıyoruz. Gimel olarak en büyük farkımız müşterilerimize çok hızlı ve detaylı olarak geri dönüş yapmamızdır.

Sipariş verilen promosyon ürününün teslimatı kaç gün sürüyor?

Sipariş verilen promosyon ürünü eğer stoklarımızda ise 1 ile 5 gün içinde ‘‘logo baskılı’’ olarak teslim edebiliyoruz. Eğer Türkiye üretimi ise yaklaşık 15-30 gün sürebilip, uzak doğu üretimi ise uçak teslimatı 30-40 gün, gemi teslimatı ise 90 güne kadar çıkabiliyor.

Minimum sipariş rakamı bulunuyor mu?

1 adet bile logo baskılı promosyon ürünü üretebiliyoruz. Gimel olarak bizi farklı kılan başka bir özelliğimiz; müşterilerimizin her türlü olabilecek talebine cevap vermektir. Bu anlamda teknik olarak mümkün olduğu sürece bir adetten yüzbinlerce adede kadar logo baskılı promosyon ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Bütün ürünlerinizi logolu olarak mı teslim ediyorsunuz? Her ürüne logo yapılabilir mi?

Müşterilerimizin büyük bölümü teslim alacağı ürünleri logolu olarak istiyorlar, fakat tabiki matbaa promosyon ürünlerinden teknolojik promosyon ürünlerine kadar hiçbir ürüne logonuzu koymak zorunda değilsiniz. Ancak eğer logonuzla teslim etmek istiyorsanız bir çok farklı baskı tekniği ile talep ettiğiniz ürüne logonuzu yerleştiriyoruz. Her türlü promosyon ürününe logo yapabilecek bir çok farklı baskı tekniğini kullanıyoruz.

Grafik departmanınız bulunuyor mu?

Gimel olarak grafik departmanımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Grafik departmanımız sayesinde sunumlarımızı logonuz ile yapabiliriz ve sipariş verdiğiniz ürün üretime girmeden önce birebir görselini sizinle paylaşabiliriz.

Sipariş onayından önce veya sonra numune görebilir miyim?

Sipariş onayından önce size numune iletebiliriz. Sipariş onayından sonra ise mutlaka final üretim numunesi gösterilir, ve onayınız ile üretime girilir.

Tekliflerinize teslimat dahil mi?

Teklifinizi verdiğimiz bütün ürünlerin teslimatı İstanbul depo teslimdir. Eğer İstanbul hariç farklı bir teslimat yeri istiyorsanız; Türkiye içi teslimatı ve dünyadaki bir çok ülkeye Gimel olarak ihracat yapabiliriz.

Showroomunuz bulunuyor mu?

Yüzlerce farklı promosyon ürününün bulunduğu Beşiktaş / İstanbul’daki showroomumuzda ne zaman isterseniz sizi misafir etmekten memnuniyet duyarız! Telefon veya email ile toplantı talebinde bulunmanızı bekliyoruz!