Şirketinize Özel Baskılı Promosyon Spiralli Kalem | Gimel
Loading...

Spiralli Kalem

0 sonuçtan – adedi gösteriliyor.

Spiralli Kalem

Kalemler her yaştan insanın her gün kullanabileceği ürünler arasındadır. Çocukken okulda, yetişkin olup çalışmaya başladığımızda iş hayatında kullanabiliriz. Bunun dışında sanatçıysak her an her yerde resim çizerken kaleme ihtiyaç duyabiliriz. Evimizde market listesi yaparken, internet şifresini not alırken, kendimize bir hatırlatma yazarken kaleme ihtiyaç duyabiliriz. Kısacası kalem hayatımızın her an her yerinde gerekli olabilecek bir üründür. Bu nedenle çevremizde sürekli olarak bir kalem bulundururuz. İnsanların yaşı, karakteri, işi, tarzı fark etmeden her türlü kişiye kalem gerekebildiği için kalemler promosyon ürünleri arasında çok sık tercih edilebilmektedir.

Promosyon kalem her türlü insanın hoşuna gidebilecek ve uzun süre kullanabileceği bir üründür. Herhangi bir ofise gittiğinizde masanın üzerindeki kalemleri incelediğiniz zaman bu ürünlerin çoğunun logolu promosyon ürünleri olduğunu görebilirsiniz. Markalar en etkili reklam yöntemlerinden birisinin promosyon ürünü dağıtmak olduğunun farkındadır. Kalemler de hem insanlar tarafından çok sık kullanıldığı için hem de maliyeti oldukça uygun olduğu için hemen hemen tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Binlerce kalem satın alarak sayısız müşterinize ulaşabilir, hatta müşteriniz olmayan insanlara da ulaşarak marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Müşteriniz üzerinde logonuz bulunan kalemi her kullandığında markanızla arasında bir bağ oluşacak ve böylece harcadığınız kalem parası kat kat fazlasıyla size geri dönecektir.

Kalem modelleri birçok çeşide ayrılmaktadır. En temel kalem modelleri tükenmez kalem, roller kalem, kurşun kalem, spiralli kalem ve fosforlu kalemlerdir. Bu kalemlerin tümüne sitemizden ulaşabilir, onlarca çeşit kalem modeli arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Bu kalemler arasında spiralli kalemler ayrı bir yere sahiptir. Genelde şirket girişlerinde, ofislerde kullanılan bu kalemlerin özelliği spirali olmasıdır. Bu spiral sayesinde kalem asla kaybolmaz çünkü kutusuna bağlıdır. Hem şık durması hem de kaybolmaması sayesinde firmalar tarafından çok sık kullanılmaktadır.

Spiralli kalemler de kendi içlerinde ayrılmaktadır. Spiralli masa kalemi, spiralli tükenmez kalem, spiralli banko kalemi bu çeşitlerden bazılarıdır. Spiralli masa kalemini renkli bir logo kullanarak şirketinizin girişine yerleştirebilirsiniz. Böylece hem kalem ihtiyacı olan müşterileriniz için pratik bir çözüm sunmuş olursunuz hem de şirketinizin logosunu göstererek kurumsal bir kimlik kazanabilirsiniz.