Şirket Logonuz Baskılı Şık Promosyon Usb Bellek Çeşitleri | Gimel
Loading...

Promosyon Usb Bellek

Promosyon Usb Bellek

İş dünyasında her geçen gün kâğıtlar, elle tutulur dosyalar ve benzer ürünler azalırken dijital dosyalar, bilgisayar üzerindeki sunumlar, videolar, görseller artmaktadır. Elektronik hayata geçmek insanlara birçok avantaj sağlamaktadır. Kalın kalın dosya klasörlerini odalarda saklamak yerine 1000 tane oda dolduracak kadar fazla dosya kâğıdında yazacak bilgileri bir bilgisayarda saklayabiliyoruz. Saklamakla kalmıyoruz, iş arkadaşlarımıza müşterilerimize e-posta ile gönderebiliyoruz. Tabi e-postaların kapasitesi de bir yere kadar. Bilgisayarımızda bulunan tüm dosyaları tek bir e-postaya sığdırmak maalesef mümkün değil. Peki, bu dosyaları bilgisayarımızdan farklı bir bilgisayara aktarmak veya yedekleme amacıyla farklı bir yerde saklamak istiyorsak ne yapıyoruz? İnternet kullanmadan saklamak istiyorsak burada yardımımıza iki farklı ürün koşuyor. Birincisi sabit diskler, ikincisi ise usb’ler. Sabit diskler dayanıklı, yüksek kapasiteli ürünler olsa da genellikle çok büyük oluyorlar ve bu durum beraberinde bazı dezavantajları getiriyor. Örneğin insanın cebinde saklaması mümkün olamayabiliyor. Usb bu konuda insanların hayatını kurtaran bir ürün diyebiliriz. Günümüzde parmaktan daha küçük usb’lerin içerisine 32GB gibi dev saklama alanları tanımlayabiliyoruz. Bu sayede önemli dosyalarımızı yanımızda taşıyıp gerektiği zamanlarda rahatça kullanabiliyoruz.

Promosyon usb bellek ise tüm bu sebeplerle çok yüksek önem taşıyor. Her an her yerde gerekli olabilecek bu ürün insanların çok hoşuna gidiyor. İş hayatındaki birçok faydasının dışında baskılı usb bellek modelleri tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Sitemizdeki modellerden de görebileceğiniz gibi yaratıcılığın sınır tanımadığı bir alan diyebiliriz. Promosyon usb ürünlerinde isteğe özel ürün tasarımları da yapabiliyoruz. Böylece arabalarla ilgili bir şirkete araba şeklinde, uçaklarla ilgili bir şirkete uçak şeklinde usb hazırlamak mümkün olabiliyor.

Promosyon usb bellek fiyatları birçok detaya göre değişebiliyor. İstenilen tasarım, promosyon bellek kapasitesi, gerekli olan adet gibi unsurlar fiyat konusunda belirleyici oluyor. Flash bellek olarak da adlandırılabilen bu ürün genel olarak sağladığı faydaya oranla çok düşük ücretlerde satılıyor diyebiliriz.

Bu ürünler farklı kapasitelerde olabiliyor. 4 gb flash bellek, 8 gb flash bellek, 16 gb flash bellek, 32 gb flash bellek en yaygın kullanılanlar diyebiliriz. Promosyon flash bellek kullanımında amacınız çok önemli. Uzun süreli videolar ve binlerce görsel saklamak istiyorsanız 32gb tercih etmenizi öneririz. Yalnızca yazılardan oluşan dosyalarınız varsa 4 gb sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.