Baskılı Promosyon Usb Bellek Fiyatları | Gimel
Loading...

Usb Bellek

Usb Bellek

Her an her yerde gerekli olabilecek promosyon usb bellek kullanım kolaylığı nedeniyle bugün pazarlamacılar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biridir. İş hayatındaki birçok faydasının dışında baskılı usb bellek modelleri tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Sitemizdeki modellerden de görebileceğiniz gibi yaratıcılığın sınır tanımadığı bir alan diyebiliriz. Promosyon usb ürünlerinde isteğe özel ürün tasarımları da yapabiliyoruz. Böylece arabalarla ilgili bir şirkete araba şeklinde, uçaklarla ilgili bir şirkete uçak şeklinde usb hazırlamak mümkün olabiliyor.

Promosyon usb bellek fiyatları birçok detaya göre değişebiliyor. İstenilen tasarım, promosyon bellek kapasitesi, gerekli olan adet gibi unsurlar fiyat konusunda belirleyici oluyor. Flash bellek olarak da adlandırılabilen bu ürün genel olarak sağladığı faydaya oranla çok düşük ücretlerde satılıyor diyebiliriz.

Firma logolu usb bellek modellerinde farklı kapasiteleri tercih edebilirsiniz: 4 gb flash bellek, 8 gb flash bellek, 16 gb flash bellek, 32 gb flash bellek en yaygın kullanılanlar diyebiliriz. Promosyon flash bellek kullanımında amacınız çok önemli. Uzun süreli videolar ve binlerce görsel saklamak istiyorsanız 32gb tercih etmenizi öneririz. Yalnızca yazılardan oluşan dosyalarınız varsa 4 gb sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Teknoloji, ister iş ister kişisel kullanım için olsun, günlük yaşamda çok büyük bir bileşen haline geldi. Dosyalara, belgelere veya programlara hızlı erişim ihtiyacı giderek norm haline gelmektedir. Müşterileriniz ve çalışanlarınız, işlerini ve kişisel dosyalarını yönetme stresini hafifletmek için onlara usb bellek promosyon olarak verdiğiniz için teşekkür edecektir.