Logonuza Özel Baskılı Promosyon Şemsiyeler Uygun Fiyatlarla | Gimel
Loading...

Promosyon Şemsiyeler

0 sonuçtan – adedi gösteriliyor.

Promosyon Şemsiyeler

Günümüzde promosyon ürünleri kullanarak bir kurumsal kimlik oluşturmak, kurumsal kimliği güçlendirmek tüm firmalar tarafından yapılan bir pazarlama stratejisidir. İnsanlar her gün televizyonda, radyoda, açık hava panolarında, gazetelerde yüzlerce reklam görmektedir. Bu reklamları görmekten sıkılan insanlar artık gördükleri firmaları, markaları algılamamaya başlamakta, bu reklamlara karşı bir tolerans geliştirmektedir. Dijital platformda reklamları kapamak için özel uygulamalar bile geliştirilmektedir. İnsanlar çok fazla reklama maruz kaldığı için bu reklamlardan kaçmak istemekte, algılarını kapamaya çalışmaktadır. Bu nedenle artık reklam yaparken farklı bir yöntem kullanmak gerekmektedir.

Promosyon ürünleri dağıtmak, reklamı hayatın içine entegre ettiği için oldukça başarılı bir yöntemdir. Bu yöntemde birincil amaç markanızı tüketicinin gözüne sokarak onu rahatsız etmek değildir. Öncelikli amaç tüketicinin hoşuna gidecek, onun kullanacağı bir ürün hediye etmektir. Tüketici sizin hediye ettiğiniz ürünü her kullanışında öncelikle bu ürünü sizden aldığını hatırlayarak markanıza karşı pozitif duygular geliştirecek, daha sonra ürün üzerinde logonuzu görmesiyle alt benliğine markanız yerleşecektir. Promosyon ürünleri yalnızca bu ürünü kullanan kişiye değil, aynı zamanda ürünü gören ve ürünün çevresinde bulunan her insana temas etmektedir. Örneğin promosyon şemsiye kullanan bir insan sokakta yürüdüğü zaman sokaktaki herkes şemsiye üzerindeki baskıyı görebilecektir. Bu sayede yalnızca ürünü kullanan kişiye değil, ürünü gören herkese reklam yapılmış olacaktır. Bunun için hiçbir ekstra ücret ödenmesi gerekmemektedir. Sizin 1 kişiye hediye ettiğiniz promosyon ürünü aslında onlarca, yüzlerce kişiye reklam yapılması anlamına gelebilmektedir.

Promosyon şemsiyeler, geniş bir baskı alanına sahip olması sebebiyle avantajlı ürünler arasındadır. İsterseniz şemsiyenin panellerine farklı farklı baskılar yaparak markanızla ilgili birçok bilgiyi paylaşabilir, çeşitli görseller ile tüketiciye ulaşabilirsiniz. Baskılı promosyon şemsiye, Türkiye gibi bol yağış alan bir ülkede tüketiciler tarafından sık sık kullanılacak ürünler arasındadır. İlgi çekecek bir baskı yaparak ürünün çevresinde bulunan insanların dikkatini çekebilirsiniz. Böylece firmanızın reklamını en doğal yoldan yapmış olursunuz.

Promosyon şemsiye fiyatları ürünün kalitesine göre değişebilmektedir. Sitemizde farklı kalitedeki promosyon şemsiye modellerini görebilirsiniz. Kaliteli şemsiye fiyatlarını öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.