Logo Baskılı Promosyon Şemsiyeler Uygun Fiyatlarla | Gimel
Loading...

Şemsiye

Şemsiye

Promosyon ürünleri yalnızca bu ürünü kullanan kişiye değil, aynı zamanda ürünü gören ve ürünün çevresinde bulunan her insana temas etmektedir. Örneğin promosyon şemsiye kullanan bir insan sokakta yürüdüğü zaman sokaktaki herkes şemsiye üzerindeki baskıyı görebilecektir. Bu sayede yalnızca ürünü kullanan kişiye değil, ürünü gören herkese reklam yapılmış olacaktır. Bunun için hiçbir ekstra ücret ödenmesi gerekmemektedir. Sizin 1 kişiye hediye ettiğiniz promosyon ürünü aslında onlarca, yüzlerce kişiye reklam yapılması anlamına gelebilmektedir.

Promosyon şemsiyeler, geniş bir baskı alanına sahip olması sebebiyle avantajlı ürünler arasındadır. İsterseniz şemsiyenin panellerine farklı farklı baskılar yaparak markanızla ilgili birçok bilgiyi paylaşabilir, çeşitli görseller ile tüketiciye ulaşabilirsiniz. Baskılı promosyon şemsiye, Türkiye gibi bol yağış alan bir ülkede tüketiciler tarafından sık sık kullanılacak ürünler arasındadır. İlgi çekecek bir baskı yaparak ürünün çevresinde bulunan insanların dikkatini çekebilirsiniz. Böylece firmanızın reklamını en doğal yoldan yapmış olursunuz.

Promosyon şemsiye fiyatları ürünün kalitesine göre değişebilmektedir. Sitemizde farklı kalitedeki promosyon şemsiye modellerini görebilirsiniz. Kaliteli şemsiye fiyatlarını öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.