Logo Baskılı Promosyon Şapka Fiyatları İçin Teklif Alın | Gimel
Loading...

Promosyon Şapka

3 sonuçtan 1–3 adedi gösteriliyor.

Promosyon Şapka

Yaz aylarında güneşten kaçmak, kış aylarında kafamızı soğuktan korumak için kurtarıcımız olan şapkalar bizim için çok değerlidir. Gözümüze güçlü gelen güneş, görüşümüzü kapamaya başladığı zaman şapka takmıyorsak gerçekten pişman olabiliriz. Kep model bir şapka hem kafamızı hem de gözlerimizi gölgede bırakarak rahat rahat gözlerimizi açabilmemizi, etrafımızı görebilmemizi sağlar. Kış aylarında ise soğuk rüzgârlar estiğinde ve kafamız üşüdüğünde bir bere ihtiyacını derinden hissederiz. Kafamızı sıcak tutabilmek tüm vücut olarak ısınmamız için ilk adımdır diyebiliriz.

Promosyon şapka bu nedenle oldukça özel bir üründür. Hemen hemen her insan gerektiği zaman şapka kullanmaktadır. Bu ürünü müşterilerinize veya çalışanlarınıza dağıttığınız zaman güzel bir baskı yaptırdığınız takdirde kullanılacağına emin olabilirsiniz.

Sitemizde farklı promosyon şapka modelleri görebilirsiniz. Gördüğünüz şapkalar farklı kumaşlardan, farklı kalitelerden üretilebilmektedir. Gördüğünüz modeller dışında sizin özel promosyon logolu şapka modeli isteğiniz olursa bu konuda da yardımcı olabiliriz. İstediğiniz şekilde promosyon şapka imalatı yapma imkanımız bulunmaktadır. Sizin için kapsamlı bir araştırma yaparak en uygun üreticiyi bulmakta ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Promosyon ürünleri arasında şapkanın değerini arttıran bir başka konu ise konumudur. Kafamıza taktığımız bu ürün insanlarla iletişim kurduğumuzda, konuştuğumuzda, sokakta gezdiğimizde veya herhangi bir yerde bulunduğumuzda vücudumuzun en üst kısmında konumlanarak insanların ilk gördüğü şey olmaktadır. Bu nedenle oldukça dikkat çeken promosyon şapkalar markanız için fazlasıyla etkili bir reklam yöntemidir diyebiliriz.

 Baskılı şapka seçiminde markanızın kolay görünebilecek büyük bir logosunu kullanmanızı önermekteyiz. Promosyon şapkaları baskısız yapmak markanız için çok fazla katkı yaratmayacaktır. İnsanlar şapkanın üzerinde markanızın logosunu gördükçe sizi hatırlayacak, markanızın değeri artacaktır. Bu ürünü kullanan kişi şapkanızı beraberinde ne kadar fazla yere götürürse o kadar fazla insan logonuzu görecek, siz ekstra bir ücret ödemeden reklamınız yapılmaya devam edecektir.

Promosyon şapka fiyatları kalitesine göre değişebilmektedir. Düşük kalitede şapkaları çok uygun fiyatlarla satın alma imkânına sahip olabilirken yüksek kalitedeki şapkalar için biraz daha fazla para harcamanız gerekebilir. Bunun dışında şapkanıza baskı veya nakış yapmak gibi seçenekleriniz bulunmaktadır. Nakış genel olarak baskıya göre daha dayanıklıdır ancak stoklu ürünler üzerine nakış yapma imkanı bulunmamaktadır. Şapkalarınızı hızlı bir şekilde tedarik etmek isterseniz üretim yapmak yerine stoklu şapkalarımıza baskı yaparak size sunmamız daha iyi bir alternatif olabilir.