Promosyon Powerbank Fiyatları İçin Tıkla | Gimel
Loading...

Powerbank

Powerbank

Promosyon powerbank en çok kullanılan promosyon ürünlerinden biridir. Bu ürünün en büyük avantajlarından biri öncelikle kullanım amacıdır. Akıllı telefonların bu kadar yaygınlaştığı günümüzde her birey zamanının önemli bir kısmını telefonunu kullanarak geçirmektedir. Bu talep ise şarj sorununu ve beraberinde powerbank çözümünü ortaya çıkarmıştır. Tüm gün sokakta telefonumuzla oyun oynamak, konuşmak, interneti kullanmak gibi aktivitelerle zaman geçirdiğimiz için mobil şarj cihazı bizim için vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu nedenle powerbank promosyon ürünleri arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Promosyon powerbank fiyatları çok geniş bir aralıkta değişmektedir. Bunun en temel sebebi değişen güçleri yani MAH değeridir. Düşük MAH değerine sahip bir ürün telefonları 1 kez şarj edebilirken yüksek değerdeki bir MAH ile 4 veya 5 kez bir telefonu tamamen şarj edebilirsiniz. Bunun dışında yüksek fiyatlı promosyon powerbank modellerinde dijital bir ekran ile kalan şarjı yüzde oranında görebilirsiniz.

En güçlüsünden en güçsüzüne kadar taşınabilir şarj aleti modelleri yaygınlıkla kullanılmaktadır. En düşük MAH değerine sahip taşınabilir şarj cihazı bile telefonu 1 kez tam şarj edebildiği için her tüketici zevkle kullanabilmektedir.

Logo baskılı powerbank farklı ürünlerle birleştirilerek kullanım amacı genişletilebilmektedir. Örneğin powerbankin üzerine ışık ekleyerek el feneri özelliği katılabilmektedir. Bazen de tam tersi olarak başka bir ürüne powerbank özelliği eklenebilir. Mesela kaliteli, deri kılıflı bir deftere powerbank özelliği eklenebilir veya kaliteli bir çantaya şarj etme özelliği ekleyebilirsiniz. Bu tip ürünlerden satın almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Promosyon powerbank genellikle baskı kullanılarak dağıtılan bir üründür. Böylece markanızın logosunu ürünü kullanan kişi her gün görecektir. Markanıza karşı bir sevgi duygusu oluşması adına bu çok önemlidir. Baskılara, logoya ek olarak kısa bir slogan da yazılabilir.

Bazı  promosyon powerbank modellerinde kalan kapasiteyi gösteren bir ekran var. Bu da bir powerbank'ı müşterileriniz için modern ve popüler bir hediye haline getirir. Mobil şarj cihazlarımız farklı renklerde de mevcuttur:

• Metalik renkliler: Siyah metalik, gümüş metalik veya mavi metalik 
• Mat renkliler: Pembe, mavi veya siyah 
• Parlak renkliler: Turuncu, sarı, yeşil, mavi 
• Ahşap 
• Kendi kişisel tasarımınız 

Promosyon powerbank satın alırken iki seçenek karşınıza çıkmaktadır. Ürünün teslimatı için vaktiniz varsa ithal ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece yurt dışından uygun fiyatlarla gelen ürünleri promosyon amacıyla dağıtabilirsiniz. Ürün teslimi için vaktiniz kısıtlı ise sitemizden stoklu ürünlerimize göz atarak beğendiğiniz promosyon taşınabilir şarj cihazı sipariş verebilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde logolu olarak ürüne sahip olabilirsiniz.