Logo Baskılı Promosyon Plaj Çantası Modellerini Keşfet | Gimel
Loading...

Promosyon Plaj Çantası

7 sonuçtan 1–7 adedi gösteriliyor.
GML- CC001

GML- CC001

GML- CC001

GML- CC002

GML- CC002

GML- CC002

GML- CC003

GML- CC003

GML- CC003

GML- CC004

GML- CC004

GML- CC004

GML- CC005

GML- CC005

GML- CC005

GML- CC006

GML- CC006

GML- CC006

GML- CC007

GML- CC007

GML- CC007

Promosyon Plaj Çantası

Yaz aylarını hepimiz iple çekeriz. Güne başlarken güneşli güzel bir hava gördüğümüz zaman enerjimiz yükselir. Sokağa bir tişört giyip çıkabilmek ve o şekilde tüm gün dolaşabilmek insana kendini özgür hissettirir. Yaz aylarının tabi en güzel kısmı da tatillerdir. Sıcak havada serin bir denize girmenin keyfi paha biçilemez. Özellikle kurumsal hayatta çalışan insanlar her gün yüksek seviyede stres altında kalıyor. Zamanla bu stres insanı yoruyor ve yıpratabiliyor. Tüm bu negatif yükten kurtulmak için deniz ve güneşli bir tatil gibisi yoktur. 3 günlük bir tatil insanı yeniden doğmuş kadar canlandırıp enerjisini yükseltebiliyor. Tatil için veya herhangi bir sebeple plaja giden insanların bir takım ortak ihtiyaçları olabiliyor. Plaj çantası da bunlardan en önemlisidir diyebiliriz.

Her plaja giden insan eşyalarını taşımak için bir çantaya ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle promosyon plaj çantası hediye olarak çok iyi ve kullanışlı bir üründür. Hemen hemen herkesin ihtiyacı olan, insanların satın almaya can attığı bu ürünü hediye olarak dağıttığınız zaman karşınızdakinin kalbini kazanmak için eşsiz bir fırsat yakalamış olursunuz. Bu ürün üzerine büyük bir şekilde logonuzu basarsanız, ürün her kullanıldığında çevredeki insanlara hiçbir ek çaba harcamadan reklamınızı yapmış olursunuz. Yani bir promosyon ürün ile hem çalışanlarınızın/müşterinizin ihtiyacını karşılayarak onları mutlu edebilirsiniz hem de çevresindeki tüm insanlara reklamınızı yapabilirsiniz. Promosyon sektöründeki bu avantaj her sene bu sektöre harcanan paranın artmasının temel sebeplerinden birisidir. Doğal bir reklamın sağlayacağı etkiyi hiçbir geleneksel reklam metodu ile kazanamazsınız.

Promosyon plaj çantasına deniz çantası da denilebilmektedir. Genellikle bu ürünler plaj malzemelerini, yani havlu, mayo, güneş kremi gibi ürünleri barındıracağı için geniş kalıplarda yapılmaktadır. Bu şekilde içerisine istediğiniz kadar ürünü sığdırabilirsiniz.

Sitemizde farklı plaj çantası modellerini görebilirsiniz. Bu modellere ek olarak plaj sırt çantası, bez plaj çantası, silikon plaj çantası da talebinize göre üretebiliriz.

Plaj çantası fiyatları model ve boyutlara göre değişebilmektedir. İstediğiniz özel bir model varsa görselini ve adet bilgisini satış ekibimizle paylaşarak çok kısa süre içerisinde fiyat alabilirsiniz.