Promosyon Metal Kalem Fiyatları | Gimel
Loading...

Promosyon Metal Kalem

Promosyon Metal Kalem

Hem ofislerde hem de günlük hayatta yaygın olarak kullanılması sebebiyle promosyon metal kalem en iyi promosyon ürünlerinden birisidir. İleride insanların markanızı veya etkinliğinizi hatırlamalarına yardımcı olurlar. 

Matal kalem promosyon olarak şık bir hediye olarak kabul edilmektedir. Bir fuarda, konferansta veya bir teşekkür hediyesi olarak promosyon metal kalem alanlar o şirkete karşı güzel hisler besler.

Promosyon metal kalem fiyatları aynı zamanda modele ve yapılan baskıya göre değişiklik gösterebilmektedir. Baskıdaki renk sayısı veya baskı türüne göre de metal promosyon kalem fiyatları değişmektedir. Çok renkli bir baskı, tek renkli bir baskıya göre daha yüksek fiyatlara ulaşabilmektedir ancak aynı zamanda renkli bir baskı daha göz alıcı ve güzel görünebildiği için sıklıkla tercih edilmektedir.

Promosyon metal tükenmez kalem çeşitleri uzun ömürlü olması sebebiyle aylarca kullanabilirsiniz.

Metal kalemler dayanıklı oluşu, kaliteli görünmesi gibi sebeplerle hem promosyon sektöründe sık sık dağıtılmakta hem de insanlar tarafından sürekli kullanılmaktadır. Bu kalemlerin üzerine logonuzu yerleştirdiğiniz zaman bu ürünü kullanan insan dışında çevrede bulunan tüm insanlara doğal bir reklam yapmış olursunuz.

Metal tükenmez kalem promosyon olarak kullanmak isterseniz modellerine sitemizden bakabilir, beğendiğiniz model için satış ekibimize ulaşarak fiyat talep edebilirsiniz.