Logo Baskılı Promosyon Makyaj Çantası Modellerini Keşfet | Gimel
Loading...

Promosyon Makyaj Çantası

10 sonuçtan 1–10 adedi gösteriliyor.
GML- CD001

GML- CD001

GML- CD001

GML- CD002

GML- CD002

GML- CD002

GML- CD003

GML- CD003

GML- CD003

GML- CD004

GML- CD004

GML- CD004

GML- CD005

GML- CD005

GML- CD005

GML- CD006

GML- CD006

GML- CD006

GML- CD007

GML- CD007

GML- CD007

GML- CD008

GML- CD008

GML- CD008

GML- CD009

GML- CD009

GML- CD009

GML- CD010

GML- CD010

GML- CD010

Promosyon Makyaj Çantası

Genel olarak kadınlar yanlarında birçok ürün taşımayı tercih ederler. Bu ürünler çoğunlukla makyaj malzemeleri, yedek kıyafetler, aksesuarlar, telefon şarjı vb. olabilmektedir. Bu ürünleri taşıyabilmek için bir çantaya ihtiyaç duyulmaktadır. Hem geniş olan, hem de göze güzel görünen bir modelde çanta taşımak çok önemlidir. Çantanın içerisine birçok eşya sığdırmak kadar önemli bir diğer mesele ise çanta modelinin estetik görünümüdür. Şık bir model ile hem eşyalarınızı taşıyabilir hem de kıyafetinize uyumlu bir takım yaratabilirsiniz.

Kadınlar için çantanın içerisine eklenen ürünlerden makyaj malzemelerinin önemi ayrıdır. Her an her yerde makyaj yapılması gerekebilir. Bazen bir restoranda, bazen trafikte, bazen işte makyaj tazelemek önemli bir ihtiyaçtır. Bu nedenle kadınlar birçok makyaj malzemesini sürekli olarak yanında taşımaktadır. Bu malzemeler için ise ayrı bir çanta ihtiyacı oluşmaktadır. Kadınlar arasında makyaj çantası kullanımı bu sebeple çok yaygındır.

Makyaj çantası modelleri değişebilmektedir. Hem zarif görünen hem de içerisine fazla eşya sığan bir çanta kullanmak çok önemlidir. Sitemizde birçok farklı çeşit şık görünümlü makyaj çantası görebilirsiniz. Bu çanta modellerinden farklı, özel bir model talebiniz varsa görseliyle beraber bizimle paylaşabilirsiniz. Şeffaf makyaj çantaları da dahil olacak şekilde istediğiniz ürün için hızlıca fiyat çalışıp size dönüş sağlarız.

Makyaj çantası kadınlar arasında çok yaygın olarak kullanıldığı için promosyon ürünleri içerisinde iyi bir seçenektir. Markanızın logosu olan bir çantayı müşterilerinize dağıttığınız zaman bu ürünün kullanılacağına emin olabilirsiniz. Promosyon makyaj çantası her kullanıldığında logonuz çevredeki insanlar tarafından görünecek ve firmanızın reklamı yapılmış olacaktır.

Promosyon makyaj çantası aynı zamanda makyaj malzemeleri dışındaki ürünler için de kullanılabilir. Kimi zaman bir seyahat kiti, kimi zaman gözlük, powerbank vs ürünleri taşımak için kullanılabilir. Minik bir çanta, her yere sığması ve taşıma kolaylığı açısından oldukça kullanışlıdır.

Promosyon makyaj çantası fiyatları kullanılan malzemeye, yapılan baskıya ve adetlere göre değişiklik gösterebilmektedir. En doğru fiyatı alabilmek için seçtiğiniz modelle birlikte istediğiniz adeti ve yapılacak baskıyı bizimle paylaşabilirsiniz. Satış elemanlarımız kısa süre içerisinde size dönüş yapacaktır.