Logo Baskılı Seramik ve Porselen Promosyon Kupa Çeşitleri | Gimel
Loading...

Promosyon Kupa

11 sonuçtan 1–11 adedi gösteriliyor.
Seramik Kupa

Seramik Kupa

GML-0510

Seramik Kupa

Seramik Kupa

GML-0511

Seramik Kupa

Seramik Kupa

GML-0512

Seramik Kupa

Seramik Kupa

GML-0513

Seramik Kupa

Seramik Kupa

GML-1034

Porselen Kupa

Porselen Kupa

GML-0514

Porselen Kupa

Porselen Kupa

GML-0515

Porselen Kupa

Porselen Kupa

GML-0516

Porselen Kupa

Porselen Kupa

GML-0862

Promosyon Kupa

İnsanların iş hayatında en büyük keyfi güne başlamadan önce bir bardak çay veya kahve almak ve onu yudumlayarak çalışmaya başlamaktır. Bu bazı insanlarda öyle bir reflekse dönüşmüştür ki bunu yapmadan odaklanmak, güne başlamak imkansız hale gelmiştir. Sıcak içeceklerin vazgeçilmezi tabii ki kupalardır. Tutma kulpu sayesinde eliniz yanmadan sıcak veya kaynar içeceğinizi yavaş yavaş yudumlama imkanına sahip olursunuz. İnsanlar her sabah, bazen de öğlen ve akşam saatlerinde bu kupaları kullandığı için rasgele bir ürün kullanmak istemezler. Kendi kupalarını kullanmak isterler.

Promosyon kupa bu nedenle çok önemli bir üründür. İnsanlar ister evine götürsün isterse kupaları ofisinde bıraksın her gün bu ürünü kullanmaya devam ederler. Ne zaman canları kahve çekse sizin onlara hediye ettiğiniz logolu bardak akıllarına gelir. Bardağı çıkardıkları zaman bu ürünü sizin hediye ettiğinizi hatırlarlar ve markanıza karşı sempatileri artar. Bu durum ürünün her kullanımında artar. Sizin sayenizde insanlar diğerleri gibi rasgele bir kupa kullanmak yerine sizin o kişiye özel olarak hediye ettiğiniz baskılı kupayı çıkarırlar ve kendilerini değerli hissederler.

Promosyon kupa bardak bazı insanlar tarafından farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir. Mesela çay veya kahve tüketmeyen bir kişi hediye ettiğiniz bardağı kalemlik olarak kullanabilir. Bu durumda bardağı kullanım amacından farklı bir amaçla kullanmış bile olsa promosyon ürününüzün faydası devam edecektir. Hatta katlanarak artmış olacaktır; çünkü bütün gün masanın üzerinde duran promosyon logolu kupa, sizin ürünü hediye ettiğiniz kişiye ve çevresindekilere logonuzu sergileyecektir. Bu ürünü kullanan kişi yalnızca çay ve kahve içtiği zamanlarda değil, bütün gün boyunca baskılı kupa üzerinde markanızı görecek ve hatırlayacaktır.

Promosyon kupa bardak fiyatları ürünün yapıldığı hammaddeye göre değişiklik gösterebilmektedir. En çok tercih edilenler promosyon porselen kupa ve promosyon seramik kupa modelleridir. Bu ürünleri uzun yıllar boyunca eskimeden ve sağlığınız için hiçbir tehdit yaratmayacak şekilde kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde porselen ve seramik olmak üzere onlarca ürün bulunmaktadır. Düşük adetlerde satın almayı düşünüyorsanız bu modeller arasından dilediğiniz ürünü seçip kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Yüksek adetlerde satın almayı düşünürseniz bu modeller dışında istediğiniz özel tasarımı yapabilir, markanıza özel kupanızı hazırlayabiliriz. Promosyon porselen kupa ve promosyon seramik kupa modellerimizi hemen keşfedin.