Baskılı Promosyon Kibrit Fiyatları | Gimel
Loading...

Promosyon Kibrit

Promosyon Kibrit

Promosyon kibrit markanızın logosunu veya mesajını her yerdeki alıcıların zihninde taze tutmanın bir yoludur. Şirketiniz bir dahaki sefere bir etkinliğe ev sahipliği yaptığında, eve götürülecek hatıralar olarak almaları için promosyon kibrit bırakarak ekstra ilgi uyandırın. Müşteriniz veya potansiyel müşteriniz adınızı ne kadar sık ​​görürse, hizmetlerinize ihtiyaç duyduklarında sizi hatırlama olasılıkları o kadar artar.

Çeşitli özelleştirme seçeneklerimiz ve toplu siparişlerde uygun fiyatlarımız, marka bilinirliğinizi artıracak binlerce baskılı kibrit sahibi olmanızı sağlar.

Toplu olarak dağıtım kolaylığı ve uygun fiyat, kibriti promosyon olarak işletmeniz için ideal bir promosyon aksesuarı yapan şeydir. Barlar, restoranlar ve marketler için mükemmel bir tercihtir.

Gimel, herhangi bir marka imajına uyacak boyut ve şekillerde farklı özel promosyon kibrit çeşitlerini hizmetinize sunuyor. Promosyon kibrit kutusu ile kurumsal logonuz, şirket adınız ve iş iletişim bilgilerinizle göz alıcı bir tasarım oluşturmak kolaydır. 

Baskılı promosyon kibrit fiyatları için bize ulaşın: info@gimelltd.com