Promosyon Kalem Fiyatları ve Çeşitlerine Hemen Göz Atın | Gimel
Loading...

Promosyon Kalemler

Promosyon Kalemler

Sitemizde onlarca çeşit promosyon kalem seti görebilirsiniz. Bu setler arasında en çok tercih edilenler; promosyon tükenmez kalem, premec kalem, promosyon roller kalem, promosyon kurşun kalem, spiralli kalem ve promosyon fosforlu kalem setleridir.

Baskılı kalem, promosyon ürünleri arasında sık sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi oldukça uygun fiyatlara bulunabilmekle beraber ofis hayatının bir vazgeçilmezi olmasıdır. Günümüzde her türlü ofise girdiğinizde masanın üzerinde bir kalem kutusu, kutunun içerisinde ise çeşit çeşit baskılı kalem görebilirsiniz. İnsanlar herhangi bir yerden promosyon kalem aldığı zaman bu ürüne ihtiyaçları olmasa bile kalem kutularına koyarlar. Canları çektiği zaman kullanmak üzere ürünü bekletirler. Kalem sık sık tükenen ve değiştirilen bir ürün olması sebebiyle aslında her zaman insanların ihtiyacı vardır diyebiliriz. Ürün o anda kullanılmıyor bile olsa ofisteki masada kalem kutusunun içinde durduğu zaman insanların gözü önünde logonuz sergilenecektir. Markanız, sizin logonuzu her gün gören insanların bilinçaltına ister istemez yerleşecek, böylece markanıza karşı bir sevgi duygusu oluşmaya başlayacaktır.

Markanızı insanlara sevdirmek, insanların aklında yer edinebilmek için başka bir alternatif ise reklam vermektir. Tüm televizyon, gazete, internet reklamlarıyla karşılaştırdığınız zaman promosyon kalem dağıtmak bu faydaları sağlamak için oldukça uygun bütçeli bir yatırım olacaktır.
Promosyon kalem fiyatları 1,50TL-2TL gibi sayılardan başlayarak birkaç yüz TL gibi yüksek fiyatlara kadar ulaşabilmektedir. Bu ürün dilerseniz prestijli bir hediye, dilerseniz ise çok fazla insana dağıtabileceğiniz uygun fiyatlı bir hediye olabilmektedir. Dağıtmak istediğiniz kitlenin yapısına göre ne almak istediğinizi seçebilirsiniz. Çok şık özel kutularda hazırlanmış kalemler, birçok seçkin iş adamının en çok hoşuna giden hediyelerdendir. Kaliteli bir kalemi kullanmak iş hayatında özellikle insana kendisini değerli hissettirmektedir. Aslında değerli bir kalem dağıttığınız zaman hem karşınızdaki kişi bu hediyeyi almaktan memnun kaldığı için size minnettar kalacak hem de logonuzu her gün görerek ve çevresindekilere de göstererek marka bilinirliğinizi arttırmanızı sağlayacaktır. Bütün bunlar olurken kendisi de logonuzu taşıyan bir ürünü her gün kullanacağı için bilinçaltına markanız pozitif bir etkiyle yerleşecektir. Siz de markanıza bu şekilde bir katkı sağlamak istiyorsanız sitemizdeki ürünlere göz atın. Beğendiğiniz şık kalemler için telefon veya mail yoluyla fiyat alın.