Şirketinize Özel Baskılı Promosyon Fosforlu Kalem | Gimel
Loading...

Promosyon Fosforlu Kalem

Promosyon Fosforlu Kalem

Kalem günümüzde en çok kullanılan ürünlerden birisidir. Bir bilgiyi not almak için, resim çizmek için, işaret koymak için vb. sürekli olarak kaleme ihtiyaç duyarız. Evde, işte, okulda hiç fark etmeden her yerde kalem kullanırız.

Kalemler genelde yazı yazmak ve resim çizmek için kullanılır. Resim çizerken renkler çok önemlidir. Ressamlar farklı farklı renklerde onlarca kalem kullanabilmektedir.

Renkli kalemler yazı yazarken de kullanılabilmektedir. Genelde bir bölümün önemini belirtmek için fosforlu kalem kullanılır. Yazının üzerinden fosforlu kalem ile geçince o kısım göze batar ve insanın aklına kazınır. Bir bilgiyi unutmamak, ezberlemek veya önemini belirtmek için oldukça iyi bir yöntemdir.

Fosforlu kalemler en çok okullarda ders çalışan çocuklar ve gençler arasında kullanılmaktadır. Derste öğrenilen bilgileri not alırken konulara göre farklı renklerle yazıları işaretlemek, hem öğrenmeyi hem de çalışmayı kolaylaştırır. Daha sonra o notlara bakan öğrenci tek seferde tüm önemli kısımları görüp öğrenebilir. Farklı renkler yazıların göze güzel görünmesini sağlayabilir ve bu sayede çalışmayı zevkli hale getirebilir.

Okullar dışında iş hayatında da çok önemli veya acil bir notun üzerinden fosforlu kalemle geçmek büyük kolaylıklar sağlayabilir. Notun unutulmasını engeller ve renkler sayesinde not defteriniz güzel bir görüntüye sahip olur.

Fosforlu kalemler hayatın her noktasında gerekli olabildiği için sıklıkla kullanılan bir promosyon ürünüdür. Promosyon fosforlu kalemleri uygun fiyatlara alabilir ve çalışanlarınıza veya müşterilerinize dağıtabilirsiniz. Basit gibi görünen bu hediye çok kullanışlı olması sebebiyle müşterinizin kalbini kazanmak için güzel bir adımdır. Kalemin üzerine logonuzu yerleştirerek hediye ettiğiniz zaman kullanan kişi her gün firmanızın ismini görecek, bu sayede markanız ile arasında bir bağ oluşacaktır. Kalemi kullanan kişi dışında çevredeki insanlar da sizin dağıttığınız kalemi görebilir ve insanların görmesiyle kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Fosforlu kalemler arasında en çok kullanılanlar papatya fosforlu kalem ile yuvarlak fosforlu kalemlerdir. Bu ürünler bir set halinde ve farklı renklerle gelmesi sebebiyle insanların ilgisini çekmektedir. Setin çok küçük kalemlerden oluşması taşımasını kolaylaştırmakta ve pratik bir kullanım sağlamaktadır. Bu kalemleri ve daha fazla modeli sitemizde görebilir, istediğiniz ürünle ilgili fiyat bilgisi almak için mail veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Satış elemanlarımız kısa süre içerisinde size dönüş yapacaktır.