Promosyon Duvar Saati ile Markanızı Herkes Duysun! | Gimel
Loading...

Promosyon Duvar Saati

Promosyon Duvar Saati

Yeni promosyon duvar saati modellerimize göz atın.  Büyük ya da orta ölçekli olan her firma tarafından yapılan promosyon dağıtımında farklı promosyon ürünleri ön plana çıkmaktadır. Bu promosyon ürünleri firmanın gerek kendi marka bilinirliğini arttırması, gerekse ürünlerinin yayılması, bilinmesi ve tanınması için çok önemlidir.
Promosyon işleyişinde kupa bardak, dolmakalem, tükenmez kalem, saat, anahtarlık, defter, USB bellek, mini hoparlör, powerbank gibi farklı birçok ürün dağıtımı söz konusudur. Dağıtım özelinde ise yapılması gerekli birçok farklı husus bulunmaktadır.

Öncelikle insanların beğenmesi, görmesi, ürün hakkında konuşması veya aklında kalması için ürünlerin ilgi çekici bir yapıya sahip olması amaçlanmaktadır. Sıradan görünümden çok daha farklı bir şekilde, yaratıcılık katılmış bu ürünlerin kullanılabilir olması gerekirken günlük kullanıma sahip ürün seçimi de çok daha yüksek düzeyli reklamı beraberinde getirmektedir. Örneğin promosyon baskılı duvar saati her insanın her gün kullanacağı bir üründür. İnsanlar saati merak ettikçe bu ürüne bakacak, baktıkça da şirketinizin logosunu görecektir. Bu ürün duvarda asılı olduğu sürece, siz ek bir ücret ödemeden şirketinizin reklamını yapmaya devam edebileceksiniz.
Şirkete ait yazı, logo, slogan ya da belirli bir unsurun ürün üzerinde olması da markanızın bilinirliğini arttırmak için en önemli unsurlardan biridir. Potansiyel müşteri için tanıtım yapılabilirken aynı zamanda şirkete ait belirgin bir unsur bulunmaktadır. Herhangi bir yazının olmasıyla birlikte farklı renk ya da yazı biçimi kullanılarak dikkat çekici hale getirilebilmektedir. Ürün ne kadar dikkat çekici yapılabilirse, promosyonun başarısı da o oranda artacaktır.

Promosyon duvar saati fiyatları 25 lira gibi uygun sayılardan başlayarak 400TL-500TL gibi yüksek sayılara kadar ulaşabilmektedir. Fiyat aralığı geniş olduğu için her firmanın kendi bütçesine göre ürünü alma imkanı bulunmaktadır. İster uygun fiyatlı bir modelden yüksek adetli alarak çok fazla insana ulaşabilirsiniz, isterseniz de yüksek fiyatlı bir modelden sınırlı sayıda alarak promosyon duvar saatini verdiğiniz kişiye kendisini özel hissettirebilirsiniz. İki reklam stratejisi de oldukça başarılı ve farklı yöntemlerdir. Şirketinizin bütçesine göre kararınızı verip ürünü satın almak için bizi arayabilirsiniz.