Promosyon Duvar Saati ile Markanızı Herkes Duysun! | Gimel
Loading...

Duvar Saati

Duvar Saati

Yeni promosyon duvar saati modellerimize göz atın. Promosyon saat her insanın her gün kullanacağı bir üründür. İnsanlar saati merak ettikçe bu ürüne bakacak, baktıkça da şirketinizin logosunu görecektir. Firma logolu duvar saati duvarda asılı olduğu sürece, siz ek bir ücret ödemeden şirketinizin reklamını yapmaya devam edebileceksiniz.

Şirkete ait yazı, logo, slogan ya da belirli bir unsurun promosyon saat üzerinde olması da markanızın bilinirliğini arttırmak için en önemli unsurlardan biridir. Potansiyel müşteri için tanıtım yapılabilirken aynı zamanda şirkete ait belirgin bir unsur bulunmaktadır. Herhangi bir yazının olmasıyla birlikte farklı renk ya da yazı biçimi kullanılarak dikkat çekici hale getirilebilmektedir. Ürün ne kadar dikkat çekici yapılabilirse, promosyonun başarısı da o oranda artacaktır.

Metal, paslanmaz çelik, plastik ve cam gibi çeşitli malzemelerden yapılmış promosyon baskılı duvar saati seçiminizi yapabilirsiniz. Mesajınız, logonuz veya her ikisinin kombinasyonu, maksimum görünürlük ve marka pozlaması için saatin yüzüne basılacaktır.

Promosyon duvar saati fiyatları 25 lira gibi uygun sayılardan başlayarak -özellikle promosyon dijital duvar saati çeşitleri olmak üzere- 400TL-500TL gibi yüksek sayılara kadar ulaşabilmektedir. Fiyat aralığı geniş olduğu için her firmanın kendi bütçesine göre ürünü alma imkanı bulunmaktadır. İster uygun fiyatlı bir modelden yüksek adetli alarak çok fazla insana ulaşabilirsiniz, isterseniz de yüksek fiyatlı bir modelden sınırlı sayıda alarak duvar saati promosyon verdiğiniz kişiye kendisini özel hissettirebilirsiniz. İki reklam stratejisi de oldukça başarılı ve farklı yöntemlerdir.

Doğru Promosyon Duvar Saati Seçimi


Dikkate alınması gereken ilk şey saatin nerede görüntüleneceğidir. Bir hediye olarak, promosyon duvar saati çok fazla alana sahip biri için daha pratiktir. Bir yönetici ofisine bir tane asabilir veya genel merkezdeki resepsiyon alanında göstermeyi seçebilir. Duvar saatleri daha büyük bir dekorasyon için yer sunar, ancak saatin yüzünü de tasarımınıza dahil etmeyi unutmayın.

Dikkate alınması gereken başka bir şey de saatin yüzüdür. Romen rakamları bir saate daha üst düzey bir görünüm verirken dijital saatler teknoloji meraklısı olduğunuzu gösterebilir. Özel saatleri de dikkate almayı unutmayın. Bazı saatler zamanı anlatmaktan daha fazlasını yapar.

Şirketinizin bütçesine göre kararınızı verip ürünü satın almak için bizi arayabilirsiniz: 0212 2690345