Firmanıza Özel Promosyon Çikolata Çeşitleri İçin Fiyat Alın | Gimel
Loading...

Promosyon Çikolata

8 sonuçtan 1–8 adedi gösteriliyor.

Promosyon Çikolata

Tüm insanların ortak sevdiği çok fazla ürün olmadığı bir gerçektir. Çikolata hemen hemen herkes tarafından sevilen nadir ürünlerden birisidir diyebiliriz. Zaman zaman gelen çikolata krizlerini hepimizin yaşadığını tahmin ediyorum. Önce bir parça yeriz, daha sonra bir parça daha ve daha sonra bir parça daha… Bir de bakmışız bütün paket bitmiş. Kendimizi tutamadığımız, kontrol edemediğimiz bir yemektir çikolata. Çoğu kilo alan insanın yağlanmasının asıl sebebi çok fazla yemek yemesi değildir. Sık sık tatlı tüketmesidir. Lezzetli, sütlü bir çikolataya hayır demenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle çikolatadan kilo alan insanlara hak vermemek elde değil.

Çikolata tüm dünyada hemen hemen herkes tarafından sevilen bir ürün olduğu için promosyon sektöründe özel bir yeri vardır. Promosyon çikolata dağıtmak müşterinizin kalbini kazanmanın en güçlü yollarından birisidir. Çikolata aynı zamanda beyindeki mutluluk hormonu olan endorfini salgılamamızı sağlar. Bir müşterinize hediye çikolata dağıttığınız zaman bu ürünü yiyen kişi mutluluk hormonu salgılar. Önce şirketinizden gelen bir hediyeyi görmesi, ardından mutluluk hormonu salgılaması beyinde direk bir bağlantı oluşmasını sağlar. Bu süreç devam ederse şirketiniz ve mutluluk ayrılmaz bir ikili olarak müşteri veya çalışanınızın aklına kazınabilir.

Bu etkinin oluşması için çikolata kutusunun üzerinde güzel bir baskı olması önemlidir. Baskılı promosyon çikolatayı gören müşteriniz önce şirketinizi algılar. Daha sonra çikolatayı yediği zaman mutluluk hormonunu salgılar ve aradaki bağ kurulur. Bu sistemin başarılı olabilmesi için logonun çikolata kutusu üzerinde büyük ve dikkat çekici bir şekilde uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Böylece logolu promosyon çikolata ile ürünü dağıttığınız kişilerin kalbini kazanabilirsiniz.

Promosyon çikolata fiyatları çikolata çeşidine veya kutusuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Neredeyse sınırsız sayıda farklı çikolata çeşidi bulunmaktadır. Bitter çikolata, sütlü çikolata, aromalı çikolata, şekilli çikolatalar bunlara örnektir. Çikolata lezzet olarak, fındık, portakal, Hindistan cevizi gibi farklı ürünlerle beraber tüketime uygun bir yemek olduğu için çok farklı çeşitlerle sunulabilmektedir.

Sitemizde farklı birçok promosyon ürünü görebilirsiniz. Promosyon çikolatalar için isterseniz sitemizde görebileceğiniz hazır kutuların fiyatını isteyebilir veya kendi özel çikolata kutusu talebinizi bize iletebilirsiniz. Satış elemanlarımız kısa süre içerisinde size dönüş yaparak fiyat paylaşacaktır.