Logo Baskılı Promosyon Bez Çanta Modellerini Keşfet | Gimel
Loading...

Promosyon Bez Çanta

6 sonuçtan 1–6 adedi gösteriliyor.
GML- CE001

GML- CE001

GML- CE001

GML- CE002

GML- CE002

GML- CE002

GML- CE003

GML- CE003

GML- CE003

GML- CE004

GML- CE004

GML- CE004

GML- CE005

GML- CE005

GML- CE005

GML- CE006

GML- CE006

GML- CE006

Promosyon Bez Çanta

Promosyon ürünlerinde en yaygın olan seçimlerden birisi promosyon bez çantalarıdır. Bez çantalar arasında ise en yaygını ham bez çantalar diyebiliriz.

Promosyon bez çantalarında ham bez çantaların tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden birisi fiyatıdır. Bu çantalar oldukça uygun fiyatlarla üretilip satılmaktadır. Fiyatına göre kalitesi ise çok yüksektir. Kolay kolay yıpranmaz ve bu çantalar 15-20kg taşıyabilecek şekilde üretilmektedir. Ham bez çantaların tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise geri dönüşüm özelliğidir. Böylece bu çantayı alıp promosyon ürünü olarak dağıttığınız zaman tüm müşterileriniz sizin markanızın doğa dostu bir marka olduğunu görebilecektir. Çevrenize zarar vermeden, atık üretmeden insanlara faydalı olabilecek bir ürünü sunmuş olacaksınız.

Promosyon bez çantası birçok çeşit kumaştan yapılabilmektedir. Yine doğa dostu, geri dönüşüm özelliği olan nonwoven kumaş çantalar çok sık kullanılmaktadır. Bu çantalar oldukça başarılı bir promosyon ürünüdür. Markete giderken, bir eşya taşınacağı zaman rahatlıkla bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bu ürünün baskılı olması çok önemlidir. Baskı yapıldığı zaman markete giden tüketici tüm çevresine sizin markanızın logosunu dolaylı yoldan göstermiş olacaktır. Bu logoyu görenler markanızın doğa dostu olduğunu anlayacak, belki de aynı çantadan kendileri de kullanmak isteyecektir. Promosyon bez çanta baskısı için ön ve arka yüz olmak üzere iki seçenek vardır. Logonuzun her açıdan görünebilmesi için ikisine birden baskı yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu çantaların bir başka avantajı ise hafif olmaları ve yer kaplamamalarıdır. İçi boşken rahatlıkla katlayıp küçük yerlere sığdırmanız mümkündür. Böylece dilerseniz çantayı yanınızda taşıyıp gerekli olan durumda açarak kullanabilirsiniz. Hafif olması sebebiyle sizi hiç rahatsız etmeyecektir.

Katlanabilme özelliği sayesinde promosyon bez çanta alışveriş dışında birçok yerde de faydalı olabilir. Örneğin tatile giderken içi boş çantanızı katlayıp valizinize koyabilirsiniz. Tatil dönüşünde valizinize sığmakta zorlanırsanız çantanızı çıkarıp içine eşyalarınızı koyarak ekstra yer kazanabilirsiniz.

Baskılı bez çantalarının bir başka özelliği ise yüksek adetlerde üretildiği zaman maliyetinin çok düşük ücretlere kadar inebilmesidir. Bu durumu sipariş verirken göz önünde bulundurursanız hem geri dönüşüm özellikli çantanız sayesinde tüketicinin kalbini kazanacaksınız hem de düşük ücret ödeyerek ekonomik bir adım atmış olacaksınız.