Kişiye ve Kuruma Özel Organizer Ajanda Çeşitleri Burada | Gimel
Loading...

Organizer Ajanda

Organizer Ajanda

İş hayatının vazgeçilmezi organizer ajanda hemen hemen her insan tarafından kullanmaktadır. Bu nedenle promosyon organizer ajanda oldukça iyi bir hediye seçeneğidir.

Organizer ajanda fiyatları, organizer ajanda modellerine göre değişebilmektedir. Bazen değer verdiğimiz bir müşterimize deri organizer ajanda gibi şık bir hediye vermek isteyebiliriz. Bazen de hesap makineli ajanda vererek işlevsel bir hediye tercih edebiliriz. Bu tip ürünler düz ve sade bir ajandaya göre daha yüksek fiyatlı olabilmektedir ancak aynı zamanda kaliteli bir hediye olduğu için çok sevilir ve hediyeyi alan kişiye kendisini değerli hissettirir.

Organizer ajandalarda istediğiniz gibi baskı yapabilirsiniz. İsterseniz firmanızın ismini ve logosunu promosyon ajandanın kapağına sıcak baskı ile bastırabilirsiniz. Böylece ajanda sıcak baskı ile eline alan herkesin gördüğü ilk şey sizin logonuz olur. Ayrıca isterseniz ajandanın her sayfasına logonuzu bastırabilir ve ajanda kullanılırken bile müşterinizin aklında kalmaya devam edebilirsiniz.

Sitemizde farklı ajanda modellerini görebilirsiniz. Dilediğiniz modeli seçip bize mail atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ürünlerin stok, renk bilgisi sitemizde yazmaktadır. Sitemizde bulunan veya kendi istediğiniz özel bir model organizer ajanda satın almak için bize mail atabilirsiniz. Satış elemanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.