Kişiye ve Kuruma Özel Organizer Ajanda Çeşitleri Burada | Gimel
Loading...

Organizer Ajanda

Organizer Ajanda

İş hayatı çok yoğun geçebilmektedir. Bir toplantıdan çıkıp diğer toplantıya giderken, yolda yeni toplantılar ayarlamaya çalışırız. Bu durum nedeniyle de kafamız yavaş yavaş dolar. Sonunda bir sistem kullanamazsak bütün işlerimiz birbirine karışır. Toplantılarımızı unutur, müşterilerimize mahcup olabiliriz. Bunu engellemenin en önemli yöntemi işlerimizi, toplantılarımızı not almaktır. Düzenli bir şekilde yapılacaklar listesi tutmak iş hayatında çok önemlidir. Her ne kadar yapılacak işler listemiz olsa da 8 ay sonraya planlanan bir toplantı notlar arasında kaybolabilir. Doğru zamanda o notu göremeyebiliriz. Herhangi bir şekilde iş veya toplantı atlamamak için en basit ve başarılı yol tarihli bir not defteri, yani organizer ajanda kullanmaktır. Bu ajandaları kullandığımız zaman ister 3 hafta isterse 8 ay sonra toplantımız olsun yine de hiçbir işimizi atlamadan düzenli bir şekilde çalışabiliriz. Yapmamız gereken tek hareket her günün başında organizer ajandamızı kontrol ederek işlerimizi takip etmektir.

İş hayatının vazgeçilmezi olan bu ürünü hemen hemen her insan kullanmaktadır. Bu nedenle promosyon organizer ajanda oldukça iyi bir hediye seçeneğidir.

Organizer ajanda fiyatları, organizer ajanda modellerine göre değişebilmektedir. Bazen değer verdiğimiz bir müşterimize deri organizer ajanda gibi şık bir hediye vermek isteyebiliriz. Bazen de hesap makineli ajanda vererek işlevsel bir hediye tercih edebiliriz. Bu tip ürünler düz ve sade bir ajandaya göre daha yüksek fiyatlı olabilmektedir ancak aynı zamanda kaliteli bir hediye olduğu için çok sevilir ve hediyeyi alan kişiye kendisini değerli hissettirir.

Organizer ajandalarda istediğiniz gibi baskı yapabilirsiniz. İsterseniz firmanızın ismini ve logosunu promosyon ajandanın kapağına bastırabilirsiniz. Böylece ajandayı eline alan herkesin gördüğü ilk şey sizin logonuz olur. Ayrıca isterseniz ajandanın her sayfasına logonuzu bastırabilir ve ajanda kullanılırken bile müşterinizin aklında kalmaya devam edebilirsiniz.

Sitemizde farklı ajanda modellerini görebilirsiniz. Dilediğiniz modeli seçip bize mail atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ürünlerin stok, renk bilgisi sitemizde yazmaktadır. Sitemizde bulunan veya kendi istediğiniz özel bir model organizer ajanda satın almak için bize mail atabilirsiniz. Satış elemanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.