iş Ortaklarımız | Gimel
Loading...

iş Ortaklarımız

GLOBAL PARTNERİMİZ

 

 

 

 

Global olarak en büyük promosyon şirketi olan; dünyanın 50 farklı ülkesinden, 68 ortak ile faaliyette olan IGC- ”International Gift Corporation”- organizasyonunun tek Türkiye ortağı olmaktan gurur duyuyoruz

IGC Hakkında daha fazla bilgi için http://www.igcpromotions.com adresini ziyaret edebilirsiniz

 

 

 

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

 

İsviçre üretimi, AB regulasyonlarına uygun kalem markası olan Premec, az adetli siparişlerde pantone koduna göre üretilebilir. Özel jel uç seçeneği ile özel refili bulunmaktadır.
Uygun bütçelerin hedef kalemi olan Premec yazım kalitesiyle de öne çıkar.

 

 

Global kurumsal firmalar arasında en çok tercih edilen Alman kalem Markasıdır. Uygun bütçeli plastik kalemlerden, exclusive modellere kadar geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi vardir.

 

 

 

İŞ ORTAKLARIMIZ

 

 

 


Dünya da en çok marka bilinirliliği olan Cross Accessories ürünlerini logonuz ile birleştirebilirsiniz.

 

Farklı tasarım kulaklık, hoparlör, powerbank gibi ürünlerin logolu üretimini yapan firmada farklı tasarım teknolojik ürünler bulunmaktadır.

 


Epidotte markası; dengeli tüketimi savunuyor, çevreye saygılı ürünler tasarlamayı amaçlıyor. Yıkanabilir, esnek ve %100 selüloz lifli özel kağıttan üretilen moda aksesuarları,markyaj çantaları, kırtasiye ve ev eşyaları tasarlayan markamızla şirketinizin kurumsal kimliğinizi koyarak birleştirme seçeneğini sunuyoruz.