Hakkımızda | Gimel
Loading...

Hakkımızda

promosyon ve tedarik ürünleri çözüm ortağı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Dünyanın 42 farklı ülkesinden 51 ortak ile faaliyette olan IGC “International Gift Corporation” kuruluşunun, Türkiye’deki tek yetkili üyesi olan Gimel, 30 yıllık köklü bir firmadır.

 

Gimel’i diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerinden biri, IGC üyeliği sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan çok çeşitli ürün gamı alt yapısına sahip olmasıdır.

 

Müşterilerine sunduğu bu geniş ürün yelpazesinde kaliteden ve makul fiyat politikasından ödün vermeyerek, Türkiye’de en büyük 500 kurumsal ve 1000’i aşkın orta ölçekli firmanın çözüm ortağı olmuştur.

 

Gimel, teknolojik ürünlerden çantalara, ofis araçlarından “on-pack” ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, aynı zamanda İtalyan Moleskine markasının ve İtalyan Pigra - Premec Premec kalemlerinin Türkiye mümessilidir. HUGO BOSS, Cerutti, Senator kalem, Brandcharger ve Chili markalarının da ana tedarikçisidir.

 

Gimel ayrıca ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip Türkiye’deki sayılı promosyon firmalarından bir tanesidir ve Gimel 30 yıldır kurumsal şirketlerin promosyon tedarikçisi ve satın alma şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 30 kişilik eğitimli, genç ve dinamik kadrosu ile bugüne kadar önde gelen kurumsal firmalarla yaratıcı ve ses getiren birçok projeye imza atmıştır.