Hakkımızda | Gimel
Loading...

Hakkımızda

 

 

GIMEL CREATIVE

PROMOTIONS AGENCY

 

 

 

 

Gimel 27 yıldır kurumsal şirketlerin promosyon tedarikçisi ve satın alma şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Türkiye’de en büyük 100 kurumsal ve 600’ü aşkın orta ölçekli firmanın çözüm ortağı olmuştur.

 

Ana uzmanlık alanı teknolojik ürünler, tasarım çantalar, tekstil ürünleri, ofis araçları, hediyelik ürünler, on-pack ürünler ve özel kalıp promosyon ürünleridir. Bunların yanısıra şirketimiz, yaratıcılığın ön plana çıktığı orjinal projelere önem vermekte olup sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir.

 

22 kişilik eğitimli, genç, ve dinamik kadromuz emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

 

Gimel’in vizyonu, müşterilerine en kaliteli ürünü, en kısa sürede, en makul fiyata sunarak memnuniyeti en yükseğe çıkarmaktır.

 

Her yıl katıldığımız uluslararası fuarlarda bulduğumuz en yeni ürünleri müşterilerimizle paylaşarak, şirketlerin satın almasında gerçek bir çözüm ortağı olmak Gimel’in temel felsefesedir.

 

Hem yurt içinde, hem de yurt dışında stoklu bulunan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Gimel, mevcut ürünlerle sınırlı kalmayıp her tür talebi karşılayabilecek beceri ve altyapıya sahiptir.

 

Şirketimiz, dünyanın 42 farklı ülkesinden, 51 ortak ile faaliyette olan IGC- ”International Gift Corporation” kuruluşunun Türkiye’deki tek yetkili üyesidir.

IGC’nin 48 şirket arasında oluşturduğu kapalı haberleşme sistemi sayesinde, yabancı firmaların farklı ülkelerde yaptırmış olduğu promosyon ürünlerini görüp bu ürünleri de müşterilerine sunabilme imkanına sahiptir.

 

Aynı zamanda, İsviçre Premec kalemlerinin Türkiye mümessili olmakla beraber, Senator kalem, Cross aksesuar, Brandcharger teknoloji ürünleri ve Epidotte çantalarının da ana tedarikçisidir.

 

Türk Eğitim Vakfı ile yürüttüğümüz “Her Çocuk Kalem Tutsun” projesi kapsamında Gimel, satılan her Senator marka kalemden Türk Eğitim Vakfına bağışta bulunmaktadır.