İş Ortaklarımız | Gimel
Loading...

İş Ortaklarımız

senator
senator

Global kurumsal firmalar arasında en çok tercih edilen Alman kalem Markasıdır. Uygun bütçeli plastik kalemlerden, exclusive modellere kadar geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi vardir.

İncele
premec
premec

İsviçre üretimi, AB regulasyonlarına uygun kalem markası olan Premec, az adetli siparişlerde pantone koduna göre üretilebilir. Özel jel uç seçeneği ile özel refili bulunmaktadır. Uygun bütçelerin hedef kalemi olan Premec yazım kalitesiyle de öne çıkar.

İncele
cross
cross

Dünya da en çok marka bilinirliliği olan Cross Accessories ürünlerini logonuz ile birleştirebilirsiniz.

İncele
Moleskine
Moleskine

Moleskine Türkiye Distribütörlüğü Gimel'de! Birbirinden prestijli defter, ajanda, çanta, aksesuar seçenekleriyle markanızı birleştirmek için bizimle iletişime geçin. 

İncele
Epidotte
Epidotte

Epidotte markası; dengeli tüketimi savunuyor, çevreye saygılı ürünler tasarlamayı amaçlıyor. Yıkanabilir, esnek ve %100 selüloz lifli özel kağıttan üretilen moda aksesuarları,markyaj çantaları, kırtasiye ve ev eşyaları tasarlayan markamızla şirketinizin kurumsal kimliğinizi koyarak birleştirme seçeneğini sunuyoruz.

İncele
IGC
IGC

Global olarak en büyük promosyon şirketi olan; dünyanın 50 farklı ülkesinden, 68 ortak ile faaliyette olan IGC- ”International Gift Corporation”- organizasyonunun tek Türkiye ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

İncele